Īpašs Poliimīds pulveris vairot PTFE

S īpaši Poliimīds pulveris Reinforc ing PTFE, kā mēs visi zinām, ka politetrafluoretilēns (PTFE), jo tās lielisko pašeļļojoši, korozijas izturību un augstu temperatūru veiktspējas berzes un nodiluma materiālu jomā ieņem ļoti svarīgu vietu. Bet tās zemu...

Produkta detaļas

Īpašs Poliimīds pulveris vairot PTFE

Kā mēs visi zinām, ka politetrafluoretilēns (PTFE), sakarā ar savu lielisko pašeļļojoši, izturību pret koroziju un augsttemperatūras veiktspējas jomā berzes un nodiluma materiāli ieņem ļoti svarīgu vietu. Bet zema cietība, viegli slīdēt, nabaga izturība pret berzi, nepieciešams pievienot uzpildes uzlabot šos trūkumus, tikties ar mehāniskās plombas, berzes lietojuma prasības jomā.

 

Visbiežāk izmantotās pildvielas ir stikla šķiedras, oglekļa šķiedras, grafīts, molibdēna disulfīda, bronzas pulveris un augsta temperatūras izturīgi organisko polimēru materiāli. Tomēr, neorganiskās pildvielas un PTFE apvienojumā ar sliktu berzes un nodilumu viegli nokrist, izraisot nabaga nodiluma izturība un viegli sabojāt dubultā, nabaga lipīguma, ierobežojot tās ļoti skarbu nosacījumu piemērošanu. PTFE pildīto polimēru nepieciešams stabils laikā saķepināšanas (380° C). Tāpēc tikai daži polimēri, piemēram, poliētera ētera ketona (PEEK), polifenila sulfīds (PPS), aramīda (AF), polifenila oksīds (POB) un Poliimīds (PI) var būt "kompetentas".


RISINĀTĀJS POLIIMĪDS izstrādātas īpašas pakāpes Poliimīds uzlabošanai politetrafluoretilēna (PTFE) (SolverPI-pulvera 1800 un SolverPI pulveris 1822).  Vienīgā atšķirība starp SolverPI pulveris 1800 un 1822 SolverPI pulveris ir krāsu izskatu. Citi rādītāji ir vienu un to pašu.

Preces Nr.

SolverPI pulvera 1800

Izskats

Dzeltens pulveris

Smalkums

1000 acs

Blīvums

1.40~1.45g/cm3

Stiklošanās temperatūra

385° C

Termiskās izplešanās koeficients

20 ~ 25ppm / ° C

Atļaujas par skābekļa indekss

37

Saspiešanas spēks

≧160MPa

Lieces izturība

≧180MPa

Trieciena spēks

≧100KJ/M ²

Virsmas pretestība

≧10³Ω

Sējuma pretestība

≧10³Ω.cm

Izolācijas constant(106Hz)

3.0 ~ 3.5

Izolācijas strength(KV/mm)

240

SolverPI pulvera 1800 piepildīta PTFE izskats:
SolverPI pulvera 1822 piepildīta PTFE izskats ir vairāk līdzinās P84 aizpilda:

SolverPI pulvera 1800 un SolverPI pulveris 1822 daļiņu vidējais lielums ir 1000 acs (13μm). Tas ir termoreaktīvo Poliimīds, ne būs izkausēt. Stiklošanās temperatūra var būt 385℃. Fizikālās un ķīmiskās izmaiņas, bet ar šļūdes izturību un augstu cietību, kad saķepināšanas temperatūras 360 380℃, tāpēc ir ļoti piemērots PTFE produktu uzlabošanai. Sakarā ar īpašu ķīmisko struktūru un mikro agregāciju Poliimīds (PI), berzes un nodilumu, sevišķi sausās berzes var efektīvi palielināt PTFE nodošanu kino un dubulto galvojumu spēku un PI cietās daļiņas vienmērīgi izkliedēts PTFE matrica, atbalsta loma slodzes, tādējādi ievērojami uzlabojot mehāniskās izturības materiāla, berzes īpašības, pretestību un Vicat mīkstināšanas temperatūras šļūde.

 

Mūsu pētījumi liecina, ka 15 % no mūsu Poliimīds Papildinājums var uzlabot nodiluma izturība PTFE 400 reizes, salīdzinot ar citiem polimēriem (PEEK, PPS, AF, POB), labākais uzlabojumu efekts ir labākais "partneris" PTFE. Piemēram, pievienojot saturs ir 15 %, pievienojiet šo produktu, lai palielinātu PTFE kompozītu materiālu, nekā pievienojot polifenila (POB) nodiluma izturība 7 reizes augstāka nekā ierobežojumu PV vērtību, kas lielāka nekā 2 reizes. Tāpēc produkts ir plaši izmanto kompresoru plombas, krūzes, bukses, sliedes, elastīgiem sliežu, rapieri nodilumu izturīga slāni un citi kompozītmateriāli PTFE.


1800 SolverPI pulvera pildījumu PTFE veiktspēju

PI aizpildījuma likme (%)

15 %

Blīvums (g/cm3):

1,96

Stiepes izturība (MPa):

18.54

Pagarinājums (%):

311

Nostiprinājuma cietība (krasta D):

57

Saraušanās (%):

3,07

Vicat mīkstināšanas temperatūras (℃):

202

Berzes koeficients

0,11

Valkā (g)

0,002-0.004
Izmeklēšana