SolverPI-sveķu 7051

Preces nosaukums: Poliimīds sveķi Preces Nr.: SolverPI-sveķu 7051 SolverPI sveķi 7051 ir uzlabotas kompozītu matricā sveķu plaši izmanto augstas veiktspējas kompozīta materiālu ražošanā

Produkta detaļas

Preces nosaukums:Poliimīds sveķi

Preces Nr.:SolverPI-sveķu 7051

SolverPI sveķi 7051 ir uzlabotas kompozītu matricā sveķu plaši izmanto ražošanā augstas veiktspējas kompozīta materiālu, īpaši piemērots augstas temperatūras un augsta temperatūra vara plaķēti lamināti un citas rūpniecības nozares, tā var aizstāt Kerimid701A Poliimīds sveķiem.

SolverPI sveķi 7051 bismaleimide balstītu Poliimīds sveķu sistēmas pamatā, ķīmiskais sastāvs, nesatur DDM un citas sastāvdaļas, atbilstoši vides aizsardzības prasībām.

Īpašības

lAugsts stiklošanās temperatūru un termisko stabilitāti;

lLielisks šķīdinātāju pretestību;

lZems koeficients termiskās izplešanās (CTE, T-ass);

lLiela vara mizas izturību;

lLabus uzglabāšanas stabilitāte.

Līdzekļa lietošanas

Atkarībā no sausnas satura prasības atšķaidīšanu, acetona un citi organiskie šķīdinātāji var tikt izmantota. CCL pagatavotas ar tīra sveķu mazāk par 80nosacījums, kas atšķaidīts ar šķīdinātāju sausnas saturu no 40 līdz 65 % lietošanai. Kad bromētu epoksīdsveķu sveķu sagatavoti CCL saderību ar papildu summu bromētu epoksīdsveķu sveķu tīra 20 % vai mazāk, un pievienojot attiecīgu daudzumu neorganisko liesmas slāpētājus Al (OH) 3, mazāks par 80stāvoklī ar šķīdinātāju, kas atšķaidīti līdz sausnas saturu 40-65 % var izmantot, pastiprinot šķiedras (stikla šķiedras, oglekļa šķiedras utt.) izmantošanu sagatavoti impregnētu sadaļā lamināta izmantošanai.

Utimately sasniegt efektivitātes koeficients

Stiklošanās temperatūru (Tg) 250

Liesmu retardancy (UL 94) HB / VI / VO

Vara folija pīlings stiprums (ibs / it)7

Mehāniskās īpašības, termisko stabilitāti un Elektrodrošība salīdzināms ar Kerimid701A.

Kvalitātes rādītājs

Ārpuse

Cieto daļiņu saturs

Gel laiks (171)

Sarkanīgi brūns viskozs šķidrums

40-80%

200-600s

Izmeklēšana