SolverPI pārklājums

Preces nosaukums: Termoplastiskie augstas temperatūras Poliimīds Coating.Item Nr.: SolverPI pārklājums 1001.High temperatūras Poliimīds pārklājums SolverPI pārklājums 1001 ir polimēra pārklājumu ar augstu temperatūru izturīgi, stabils ķīmiskās īpašības un lieliska izolācijas īpašības.

Produkta detaļas

ProduktaNosaukums:ThermoplasticHighTemperaturePolyimideCoating

ItemNo.:SolverPI-Coating1001

Augstas temperatūras Poliimīds pārklājums SolverPI pārklājums 1001 ir polimēra pārklājumu ar augstu temperatūru izturīgi, stabils ķīmiskās īpašības un lieliska izolācijas īpašības. Lielisku fizisko un ķīmisko sniegumu, jo to bieži izmanto kā liela mēroga integrālā elektroinstalācijas slānis izolācija, metāla virsmas pārklājums, pasivēšana virsmas slāni, Ekranēšanas materiālu, jonu implantācijai un tā tālāk. To plaši izmanto ķīmisko rūpniecību, navigācijas, kosmiskās aviācijas un mikroelektronika laukā. Tas ir īpašības, kas augsta temperatūras izturīgi, zemas temperatūras izturīgi, izturīgs pret starojumu, izturību pret ķīmisko koroziju, zema mitruma absorbcijas koeficientu, hidrolīzes pretestību, lielisks siltumizolācijas izpildes un labu oksidācijas stabilitāte, ugunsgrēku novēršanas noncombustible, netoksisku, vides aizsardzība, laba saķere, elastība, augstu cietību, triecienizturība un izsmalcinātu, berzt krāsu filmu pulējums pretestību un tā tālāk.

Lietojums:Attiecas uz metāla, kas ir grūti piesaistīt (nerūsējošais tērauds, alumīnijs, varš, titāna pārklājumu no magnija sakausējuma, hroma pārklājumu)

Performanceindicators:

Termini

Ceļrāži

Izskats

dzeltenīgi brūns

Solidcontent

25

Blīvumsg/cm ³

1.29 g/cm3-1,60 g/cm3

Viscosity(MPa.s)

945-1500

Dilatationcoefficient23-200℃),(105/℃

3.5-5.5

FrictioncoefficientPV = 0.33MPa·m / s

0.01-0.02

Wearvolume(mm3/ cn.m)

1.0-3.0

Dielectricconstant(1KHz)

3.0-3.5

Surfaceresistance(Ω)

1015-1016

VolumeresistanceΩ·m

109-1014

Applicabletemperature

-260-400

Thermaldecomposition

≥580

Saltsprayresistance

≥1500000

Saķeres

≥80

Acid resistance

Resistanttohydrochloricacid, thinsulfuricacid, hydrofluoricacid u.c.

Aalkaliresistance

Thecoldresistanceoflowconcentrationofalkaliliquor

Agingresistance

≥1500000

Otheritems

Resistancetoorganicsolventsandvariousoils

Theconstructiontechnology:

1. tehnoloģijas pielietošana: krāsu otas vai rosību arī pēc izsmidzināšanas, rullīšu pārklāšanas metodes, piem., metāla substrāta virsmas pārklājums, pārklājuma biezums var noteikt saskaņā ar faktiskajām vajadzībām (pārklājumu var atbilstoši faktiskajai situācijai, izmantojot formamīds šķīdinātāju atšķaidīšanas atšķaidījumu pēc pārklāšanas nedrīkst sajaukt būvniecībā) pēc žāvēšanas apmēram 20 minūtes, karstā domnas krāsns 80 ℃/h bāzes materiāla pārklājumu , Programmēt konservēšanas, 120℃/h、160℃/h、280℃/h temperatūru kontrolēt apkures likme 2 ℃ / min, ļauj tai atdzist līdz istabas temperatūrai dabiski pēc konservēšanas, zīmoga pārklājums ir jāpabeidz nedēļas laikā.

2. bazālo pieprasījums: metāla virsmas ir pulētas vai ietekmēt galvojumu spēka tikt galā ar veco metāla virsmu tīru. Pārklāta metāla virsmas sausa, tīra, jāsaglabā stipra un gluda, būvniecības temperatūra ir 10 līdz 35 ℃ ℃.

3.Note: būvniecības, Poliimīds pārklājums būtu jāizvairās no mitrā, izvairītos no putekļiem, un to nevar izmantot ar citi šķīdinātāji, krāsas, būvlaukumā jābūt labi vēdināmā. Pārklājumam, kas jau ir opeded nepieciešamību pēc iespējas ātrāk pabeigt neatvērtu pārklājums ilglaicīgai saglabāšanai zem 15 ℃, moistureproof, ņemiet vērā, saglabāt ventilējami. Uz ilgu laiku, kad, izmantojot šķīdinātāju nedrīkst būt toksiski, viegli uzliesmojoši, gaistošo organisko vielu, kad var veikt saskaņā ar vispārējo metodi krāsu, izvairieties no kontakta ar ādu.


UVCuringprocess

1. metode: Spray virsmas ultravioletā gaismā zem 200 mm attālumā, apmēram 30 min, vertikālās apstarošanas principā ir virsmas pārklājums nav līme roku, proti, konservēšanas ir pabeigta. Ja pārklājuma virsmu ir lielāks, tas ir jāpāriet konservēšanas process uv lampu vai izsmidzināšana virsmas.

2. metode: Vispirms pārklājuma virsmu zem uv lampas attālumā no 300 mm vertikālā apstarošanas apmēram 10 minūtes, pēc tam izsmidzina zem uv lampas virsmas 200 mm vertikālā apstarošanas apmēram 10 min attālumā un tad atkal pārklājumu uz virsmas uv gaismā attālumā no 100 mm vertikālā apstarošanas apmēram 10 minūtes ,. Principā, ja padod uz virsmas nav līme roku ir proti pilnīgu izārstēt. Līdzīgi, ja pārklājuma virsmu ir lielāks, tas pārvietot konservēšanas process uv lampu vai apsmidzina virsmas.

(Piezīme: šī metode ir atsauce Power 2 kw ultravioleto staru lampa, faktiskais process var noregulēt atkarībā no lieluma uv lampu jauda pareizu uv lampu un attālums starp pārklājuma virsmu un apstarošanas laiku.)
Izmeklēšana