Poliimīds sveķu kompozītu 40 % grafīta

Preces nosaukums: Poliimīds sveķu kompozītu 40 % Graphite.Item Nr.: SolverPI Composite 40g. 6001 SolverPI sveķu var būt ued lidmašīnas, aviācijas, automobiļu, biroja iekārtas, elektriskās un electriconic iekārtas, sciencific instruments, rūpniecības mašīnas, ražošanas iekārtas un tā tālāk

Produkta detaļas

Produkta nosaukums: Poliimīds sveķu kompozītu 40 % grafīta

Preces Nr.: SolverPIkompozītu 40g

6001 SolverPI sveķu var ued lidmašīnas, aviācijas, automobiļu, biroja iekārtas, elektriskās un electriconic iekārtas, sciencific instruments, rūpniecības mašīnas, ražošanas iekārtas un tā tālāk. Poliimīds piemērots pieteikuma apkārtni, kas var būt temperatūras pretojoties, starojuma, dimensiju stabilitāte, deformācijas bez lūzums, piemēram, seeling gredzenu, vilces mazgātājs, bīdāmās gultnis, vakuuma sūkņu Vāne, pretvārsta ligzdu, zvejas rīku un tā tālāk.

Pure SolverPIsveķu 6001

100 % tīra Poliimīds sveķu var būt pelējuma presēšanas, injekcijas Cilnis, ekstrūzijas Cilnis. 100 % tīra Poliimīds sveķi ir izcilas priekšrocības Poliimīds sērijā, piemēram, augstākais mehāniskajām īpašībām, labāko elektrisko un siltuma izolācijas īpašības, augstu tempeature valkāt resist(high PV value) lielisks dimensiju stabilitāte.


Galvenokārt tiek izmantoti produkti: vide, kuriem ir augstas prasības, mehāniskās īpašības, tīrība, inslation, siltuma inslation, berzes koeficientu. Tipisks pieteikumos iekļauj vavle sēdeklis, siltumizolācijas segumu, plazmas metināšanas pistoli, turbīnu gredzenu, laika pārnesumu spriegotājierīci, paturot vasalis, printera papīra iz ņemdams aizturis, pārtraukums bloks, uzrādi lokatoru un tā tālāk.


Kombinētie SolverPIsveķi 6001 ar grafīta

Saaudzēti SolverPI sveķu 6001 ar grafīta: produkts ir saspiešanas formēšanu, veidojas ar 40 % grafīta ieskaitīt Poliimīds sveķu whivh ir zems lineārās izplešanās koeficientu, un zemas berzes koeficientu, kas ir labi piemērots plašā temperatūras diapazonā darba stāvoklī un augstu prasību dimensiju stabilā stāvoklī.


Produkts tiek izmantots galvenokārt augstsprieguma plombu gredzenu (hidrauliskais motors, hydraulicintensifier seal gredzeni)Izmeklēšana