Mājas > Jaunumi un zināšanu > Saturs

Tas ir Poliimīds

May 03, 2016

Poliimīds ir viens no labākais vispārējo veiktspēju organisko polimēru materiāliem, augsttemperatūras 400 ℃ vai vairāk, ilgtermiņa lietošanas temperatūru diapazons -200 ~ 300 ℃, nav ievērojamu kušanas punkts, augstas siltumizolācijas īpašības, dielektriskā konstante 4.0 ir 103 Hz, dielektrisko zudumu ir tikai 0.004 lai 0.007, F pieder klasei H izolācijas materiāls.

Saskaņā ar atkārtoto vienību ķīmisko struktūru, to var iedalīt alifātiskie Poliimīds, aromātiskie Poliimīds un aromātisko, semi-three. Termisko īpašību var iedalīt termoreaktīvo un Termoplastiskie poliamīda aisargierīcēs.

Tas nozīmē, ka Poliimīds imīdu gredzenu galvenajā ķēdē (- CO - NH - CO-) polimērs, kur polimēru saturošu FTALIMĪDA struktūra ir vissvarīgākais.

Poliimīds kā īpašu tehnisko materiālu, ir plaši izmanto aviācijas, kosmiskās aviācijas, mikroelektronika, nanotehnoloģiju, šķidruma atdalīšanas membrānas, piemēram, lāzera.

In 1960, valstīm Poliimīds pētniecības, attīstības un lietojuma inženierzinātņu plastmasas iekļauts viens no daudzsološākajiem XXI gadsimtā.

Poliimīds izcilu sniegumu īpašības un sintēze, kā konstrukciju materiālu vai funkcionālu materiālu un tās iespējamo piemērošanu pilnībā atzīts, sauc par "problēmu risinātājs" (protion Risinātājs), un ka "nebūtu nekādas Poliimīds šodienas mikroelektronika tehnoloģiju."