Mājas > Jaunumi un zināšanu > Saturs

Termoplastiskie poliamīda aisargierīcēs sveķi

Jul 01, 2016

Termoplastiskie poliamīda aisargierīcēs sveķi ir izkausēt apstrādājamās un kā tāds var būt injekcijas molded, presēšanas un pārvērst tos par daļas un dažādas citas formas izkausēt apstrādes metodes. Kā augsttemperatūras plastmasu, šie sveķi ir nepieciešams ļoti augsts uzkarst, lai atvieglotu apstrādi. Tipisks kušanas temperatūras diapazons ir 380 430oC. Papildu piesardzība būtu jāizmanto, ja apstrādes satur PTFE sveķi, sakarā ar šiem augstas apstrādes temperatūra.
Virs 300oC apkures PTFE var atbrīvot smalku daļiņu velkmes. Ieelpošana var ražot polimēra velkmes drudzis, pagaidu gripai līdzīgi nosacījumi ar drudzis, drebuļi, slikta dūša, elpas trūkums, elpa, spiedoša sajūta krūtīs, muskuļu vai kopīgas sāpes un dažreiz klepus un paaugstinātu balto asins šūnu skaits. Simptomi bieži kavējas 4 līdz 24 stundas pēc iedarbības. Šīs pazīmes parasti palīdz tikai īslaicīgi, ilgst 24-48 stundas, un atrisināt bez papildu sarežģījumiem. Tomēr daži cilvēki ar atkārtotu epizodes polimēru velkmes mēra ziņoja noturīgo plaušu ietekmi. Aizsardzība pret polimēru velkmes drudzis jāsniedz arī aizsardzību pret jebkuru potenciālu hronisku iedarbību.
Sadalīšanās produkti iedarbība no PTFE karsēts 400oC var izraisīt plaušu iekaisums, asinsizplūdums vai tūska. Šīs iedarbības nopietnākas sekas var rasties no galējās termiskās sadalīšanās temperatūrā apstrādāta PTFE iegūšanai, kura var izdalīties dūmu daļiņas un toksiskas gāzes (karbonil fluorīds, ūdeņraža fluorīds un citām fluorētām gāzēm), it īpaši apstākļos, slikta ventilācija un/vai tikai telpās. Šo sadalīšanās produktu sākotnēji var radīt necaurlaidību krūtīs vai sāpes, drebuļi, drudzis, slikta dūša, elpas trūkums elpu, klepus, sēkšana un virzību uz plaušu tūska ar. Tūska, sākums var aizkavēties un nepieciešama medicīniska ārstēšana. Smagos gadījumos, ja tiek aizkavēta medicīnisku iejaukšanos, plaušu tūskas var kļūt dzīvībai. Reģenerācijas pabeigšanas parasti dažu dienu laikā; dažos retos gadījumos ziņots noturīgo plaušu funkciju novirzes.