Mājas > Jaunumi un zināšanu > Saturs

PTFE plēves lietošana, iemesls, kāpēc PTFE plēve ir grūti saistāma ar

Sep 14, 2018

Politetrafluoretilēna plēve ir sintētiska polimērmateriāla materiāls, kurā izmanto visus fluora aizvietotā polietilēna ūdeņraža atomus. Šis materiāls ir izturīgs pret skābēm un bāzēm, kā arī dažādiem organiskiem šķīdinātājiem un gandrīz nešķīst visos šķīdinātājos. Ir daudz zināšanu par teflona filmu. Zemāk Yangcheng Electro-Plastic iepazīstina ar produkta PTFE plēves lietošanu un iemeslu, kāpēc to ir grūti piesaistīt.

PTFE plēves lietošana

Politetrafluoretilēna plēve, plaši pazīstama kā plastmasas karaļa, tiek izlaista tukšā veidā ar politetrafluoretilēna sveķiem. Filma, kas izgatavota, pagriežot, ir neorientēta filma. Neorientētā plēve tiek kalandrēta, veidojot virziena un daļēji orientētu plēves PTFE plēvi. Produkta veiktspēja: PTFE plēve ir izturīga, izturīga pret augstām temperatūrām, laba izolācija un nav lipīga.

PTFE plēve ir piemērota kondensatora dielektriskai, speciālai kabeļu izolācijas slāņa, stiegrota izolācijai, elektrisko instrumentu izolācijai un blīvējuma starplikām, un to var izmantot arī nelobītiem lentes, blīvējuma lentām, izolācijas materiāliem un siltumizolācijas materiāliem.