Mājas > Jaunumi un zināšanu > Saturs

Sintēzes ceļš no poliamīda aisargierīcēs

Sep 15, 2014

Poliimīds šķirne, daudzveidību, ir dažādas veidos sintēze, tādēļ var izvēlēties atbilstoši dažādu mainīgo savienojumu piemērošanu, ir grūti ir citu polimēru sintēze.

1. Poliimīds galvenokārt sastāv no divām juaņa un divi juaņa amīns anhidrīds sintēze, divas monomēra un vairāki citi Heterocikliskie polimēri, piemēram, polybenzimidazole, polistirola un mēms triazola, polybenzothiazole, poli un mēms phen Polyquinoline monomērus, plaša avotu izejvielu, vieglāk ir arī sintēze. Divi, divi amīns anhidrīds Poliimīds šķirni, dažādas kombinācijas var panākt dažādu veiktspēju.

2. Poliimīds var atrasties divi anhidrīdu un divi amīni polārie šķīdinātāji, piemēram, DMFA, DMAC, NMP vai /, zemas temperatūras polikondensāciju sajauc šķīdinātāji, metanola, iegūst polyamic skābes šķīstoša, plēvīti veidojošs vai griešanās pēc karsēšanas līdz 300 ℃ dehidratācija cyclization vērā Poliimīds; var pievienot arī acetanhidrīdu un terciārā amīns katalizatori ar poliamīda skābe ir ķīmiskā dehidratācija, cyclization, iegūt Poliimīds risinājumu un pulveri. Divi amīni un divi anhidrīds var arī ar augstu viršanas temperatūru šķīdinātāju, tādu kā apkures fenola šķīdinātāju polimerizācijas, poliamīda aisargierīcēs. Turklāt, arī var iegūt Poliimīds esteris, četri juaņa no diviem juaņa un divi juaņa amīns skābes, var būt izgatavoti no poliamīda skābes pirmo reizi stājas polyisoimide, un pēc tam konvertēta Poliimīds. Šīs metodes ir piemērots apstrādei, bijušais sauc PMR metodi, var iegūt zemu viskozitāti augstā solid solution, ar zemu kausējuma viskozitāte loga procesā, šī metode ir īpaši piemērota ražošanas kompozītmateriāli; pēdējā lielāku šķīdību, transformācijas procesā neizdala zemo molekulu savienojumiem.

3. kamēr vien divi (vai četras skābju anhidrīdu) kvalificēts un tīrība ir divi amīni, neatkarīgi no polikondensāciju metodi, ir ļoti viegli iegūt pietiekami lielu molekulmasu, pievienojot vienības anhidrīdam vai amīnu vienība var būt ļoti viegli kontrolēt molekulmasa.

4. divās (vai četras skābju anhidrīdu) un divas amīns kondensāciju, kā garumā kā vienāda molārā attiecība, vakuuma, termiskā apstrāde var uzlabot zema molekulārā svara molekulas pre cieto polimēra daudzumu vilšanos, tādā veidā, lai ērtības un pulvera apstrādei.

5. viegli ar ķēdes vai ķēdes reakcija grupā formu aktīvā oligomērus, kā rezultātā termoreaktīvo poliimīdi beigām.

6. izmantojot Poliimīds carboxyl, Esterificēšanas vai sāls, iegūt ieviest gaismjutīgais grupām vai ilgi ķēdes alkil amphiphilic polimērs, var iegūt photoresist vai LB sagatavošanai filmas.

7. poliamīda aisargierīcēs sintēze parasti nevar uzrādīt sāls neorganiskās, izolācijas materiālu sagatavošana ir īpaši izdevīga.

soNorFifth, liesmas slāpētājas īpašuma

Poliimīds polimēru self slāpē, smēķēšanas līmenis ir zems, augstu vakuumu atgāzēšanu reti; stabilitāti, augsta temperatūra, augsts vakuums un apstarošanas gaistošo jautājums maz; liesmas slāpētājas šķira:

Sestā, Poliimīds toksisks

Var izmantot, lai ražotu galda piederumi un iekārtas, medicīnas un var izturēt sterilizācijas tūkstošiem reižu, daži Poliimīds ir labas bioloģisko. Piemēram, asins saderības tests nav hemolytic, citotoksiskas aktivitāte in vitro eksperimentos netoksiskiem. Style = text-ievilkumu: 0; mso-saraksts: l0 līmenī1 lfo1'10. Poliimīds ir netoksisks, var izmantot, lai ražotu galda piederumi un iekārtas, medicīnas un var izturēt tūkstošiem reižu dezinfekciju. Tur ir dažas Poliimīds piemīt laba bioloģiskā savietojamība, piemēram, asins saderības tests bez hemolytic, citotoksiskas aktivitāte in vitro eksperimentos netoksiskiem.