Mājas > Jaunumi un zināšanu > Saturs

Poliimīds sintēzes metode

Sep 15, 2014

Poliimīds sastāv no tetracid Dianhydride un etilēndiamīna polimerizācijas, galveno soli method、two soli method、three soli metodi un gāzes fāzē nokrišņu metodi sintēze.

(1) Vienu soli metodi. Viens solis metode ir Dianhydride un diamīns tieši polimērais Poliimīds monomēra ne polyamic skābju tiešā sintēzes poli imīdu augstu viršanas šķīdinātājā. Par reakcijas nosacījumiem, šīs metodes bija daudz mērenāks nekā termiskā apstrāde, galvenais ir, lai izvēlētos piemērotu šķīdinātāju. Kā polimēru relatīvo molekulāro masu palielina, vajadzētu mēģināt noņemt mitruma. Parasti ar ūdeni, lai atbrīvotos no Azeotrops ūdens ģenerēts, vai polyamic skābe, sāls ar izocianātu aizstāt diamīns un rada augstas temperatūras un augsta spiediena polymerization.the kontroles procesā šīs metodes ir vēl būtu pilnveidojams un praktisko soli uz priekšu.

(2) Divu soļu metode. Divu soļu metode ir Dianhydride un diamīns iegūst polyamic skābes prekursoru, tad ar apkuri vai ķīmiskās metodes, Intramolecular cyclodehydration Poliimīds formulēt. Ķīmiskās imidization metodi, dehidratizācijas aģents poliamīda skābes Poliimīds ķīmisko cyclization radīts ir liels skaits dažādu fenolu. Sagatavotas Poliimīds un sagatavoti Poliimīds karsēšanas metodi, fizikālās un ķīmiskās īpašības ir atšķirīgas, jo īpaši isoimide gredzeni ir zems termiskās stabilitātes un augsta ķīmiskā reakcija. dažādas dehidratācija aģents, dažādi cyclization produkta imine / isoimide attiecība, iemesls var būt doma, ka tik tautomeric nestabili. Divu soļu process ir nobriedusi, bet polyamic šķīdums nav stabila, tas ir ļoti jutīgi pret mitrumu, tā sadalīšanās notiek uzglabāšanas laikā parādījās polyamic skābes alkil esteris metodi, poliamīds silyl skābes esteris metodi uzlabošanas metode. Citu prekursoru Poliimīds poliamīda esteris, ir relatīvi stabils polimēra, cietu vai šķīduma formā ilgstošai uzglabāšanai. Augstā relatīvā molekulmasa poliamīda esteris parasti sastāv no aromātiskajiem diacid smagai acil hlorīds, risinājumu polikondensāciju vai kondensācijas polimerizācijas sagatavoja ar aromātisku diamīns. Poliamīda esteris siltuma vai imidized Poliimīds radās reakcijā, ko katalizē organiskās bāzes, bet mazo molekulu pagalmu pie alkohola vai alfa olefīna, nevis ūdeni. Šķīstoša poliamīda esteris starpproduktiem, polyamic skābe, šķīstošā kopīgs organiskajos šķīdinātājos ar zemu viršanas temperatūru, piemēram, dihlormetānu, četri skābekļa furāna, var iegūt augstas koncentrācijas šķīdumā, un var mainīt esteris struktūra padara poliamīda esteris, kam ir atšķirīgas īpašības un augstu izturību un augstu moduli materiālu sagatavošanai var izmantot ir tipisks Poliimīds sintēzes metode. Bet imidization reakcijas darbība un zems, sarežģītu procesu, augstas ražošanas izmaksas, papildu optimizācijas.

Trīs pakāpju metodi. Trīs soli metode ir polyisoimide iegūt Poliimīds metodi izmantojot. Polyisoimide stabila struktūra, kā pirmo Poliimīds matricu, jo termiskās apstrādes neizdala, ūdens un citas zema molekulārā vielas, viegli neviendabīgas vērā imīdu, un var dot lielisku sniegumu Poliimīds. Polyisoimide sastāv no poliamīda skābes dehidratācija aģents, dehidratācija un cyclization un programmā un pēc tam lomu skābi vai sārmu izomerizācija katalizatori piemēram Poliimīds, izomerizācija reakcija viegli augstā temperatūrā. Polyisoimide