Mājas > Jaunumi un zināšanu > Saturs

Poliimīds kopsavilkums

Sep 15, 2014

Poliimīds ir viens no vislabāk visaptverošu rekvizītus organisko polimēru materiāliem, augsttemperatūras 400 ℃, ilgtermiņa lietošanas temperatūras diapazons - no 200 līdz 300 GRĀDI C, nav skaidrs, kušanas punkts, augsta izolācijas pretestību, dielektriskā konstante 4 līdz 103 Hz, dielektrisko zudumu ir tikai 0.004 ~ 0.007, F H klases siltumizolācijas materiālu.

PI attiecas uz lielu mugurkauls, kurā acil imino polimērs, kas pieder aromātiskie savienojumi, sastāv no diviem juaņa un divi juaņa amīns anhidrīds sagatavoto kondensācijas polimerizācijas. PI molekulāro ķēde ir liels skaits benzola gredzenu, un imīdu grupas tika iestrādāti benzola gredzenu un piecas membered Heterocikliskie gredzeni veidošanos, stingrību molekulāro ķēdes, Molekulārie spēki spēcīgu, iepakošanas blīvums ir augsts, PI ir vairākas izcilas īpašības. PI, jo tā struktūra, kas sastāv no diviem anhidrīds un divi amīns nav tas pats, veiktspēja ir arī nedaudz atšķirība.

Poliimīds īpašu tehnisko materiālu veida, ir plaši izmanto aviācijas, kosmiskās aviācijas, mikroelektronika, nanotehnoloģiju, šķidro kristālu, membrānu atdalīšanas lāzera laukos. Nesen, visās valstīs izpēti, izstrādi un izmantošanu Poliimīds iekļauti divdesmit pirmā gadsimta Engineering plastics daudzsološākajiem vienu. Poliimīds, sintēzei, gan kā konstrukciju materiālu vai funkcionālu materiālu un īpašumu tās izcilu īpašību dēļ, tās milzīgo pieteikuma izredzes ir bijusi pilnībā izprasti, pazīstams kā "problem solver" un ka "nav Poliimīds nebūtu šodienas mikroelektronikas tehnoloģijas".

Poliimīds ir aromātiskās Heterocikliskie polimēra molekulārā struktūra savienojumi imīdu grupas ķēdi, angļu Poliimīds (PI), kurā var iedalīt benzola PI, šķīstošā PI poliamīda imīdu (PAI) un poliētera imīdu (PEI) četri.

PI ir viens no labākajiem karstumizturīga inženierzinātņu plastmasas augstā temperatūrā šķirņu, dažas šķirnes var būt ilgi izturēt 290 ℃ īsā laikā zem 490 augstas temperatūras ℃, mehāniskās īpašības, noguruma izturība, liesmas slāpētājas Elektrodrošība, dimensiju stabilitāti, labu, Cilnis rukuma kājnieku, eļļas izturība, skābes un organiskajos šķīdinātājos, ne sārmu izturība, lieliska izturība pret berzi, valkāt veiktspēju.

Termoplastiskie poliamīda aisargierīcēs sveķi (Poliimīds sveķi), sauc par PI) ir termoplastiskā inženierzinātnes plastmasu. Tā ir augsta temperatūras izturīgi Termoplastiskie plastmasas, ar lieliem stikla pārejas temperatūra (243 DEG C) un kušanas punkts (334 ℃), siltuma deformācijas temperatūras līdz 260 ℃ (30 % stikla šķiedru vai oglekļa šķiedras pastiprinātas pakāpes), var izmantot uz ilgu laiku pie 250 ℃ un citu augstu temperatūru izturīgas plastmasas salīdzinājumā ar PEEK, PPS PTFE, PPO u.c. izmantošana temperatūra, kas augstāka par gandrīz 50 ℃; augšējās robežas

PI sveķu ne tikai siltuma pretestība nekā citi augstu temperatūru izturīgas plastmasas ir lielisks un ir priekšrocības, augstas stiprības, augstu moduli, augsts lūzumu stingrību un lielisku izmēru stabilitāte; PI sveķu var uzturēt augstu izturību augstā temperatūrā, tā lieces stiprību pie 200 ℃ līdz par 24MPa 250 ℃ lieces izturība un saspiešanas spēks joprojām ir 12 ~ 13MPa; PI sveķu stingrību, labu lieluma stabilitāte, zems koeficients lineārās izplešanās, ļoti tuvu metāla alumīnija materiāliem;

Lielisks ķīmisko izturību, vispār, tikai koncentrētu sērskābi izšķīdina vai iznīcināt, izturību pret koroziju un niķeļa tērauda ķimikālijas ir līdzīgi, un to liesmas slāpētājas, liesmu nosacījumiem atbrīvot dūmu un toksisku gāzu anti radiācijas spējas; PI sveķi ir labs stingrību, mainīgu stresu un lielisks noguruma izturība ir izcilākajiem visu plastmasas sakausējuma materiāla ar salīdzināmu;

Tribological PI sveķi ar izcilu izturību pret bīdāmās nodilumu un žēlošanās nodilumu, lielisku sniegumu, jo īpaši, lai uzturētu augstu rekvizītus valkāt pretestību un zemu berzes koeficients 250 ℃; PI sveķu viegli ekstrūzijas un injekcijas Cilnis, lielisks apstrādes veiktspēja, augstas efektivitātes Cilnis.

Turklāt, PI ir arī sevis eļļošanai, viegli apstrādes, izolācijas stabilitāti, hidrolīzes pretestību un citu lielisku sniegumu, kas tiek plaši izmantota kosmiskās aviācijas, automobiļu, elektriskās un elektroniskās, medicīnas un pārtikas pārstrādes un citu laukos, attīstības un izmantošanas perspektīvas.