Mājas > Jaunumi un zināšanu > Saturs

PTFE ir labas elektriskās izolācijas īpašības

Oct 10, 2018

Teflons ir mazāk elastīgs un saspiežams nekā gumija, un tam ir tendence plūst vai pat plīst lielās slodzēs. Ja slodze ir lielāka par 3 MPa, notiek atlikušā deformācija, un, kad tā ir uzlādēta līdz apmēram 20 MPa, tas tiks sasmalcināts. Tādēļ politetrafluoretilēna PTFE parasti tiek izmantots tikai kā blīvējuma materiāls rievu atlokiem, un slodze nepārsniedz 3,5 MPa. Statiskā blīvējuma struktūras forma ir parādīta 6. attēlā.

Politetrafluoretilēnam ir labas elektriskās izolācijas īpašības. Tā elektriskā pretestība ir ārkārtīgi augsta, un tās dielektriskie zudumi ir ļoti zemi. Tā kā PTFE ne adsorbē un neuzsūc ūdens tvaikus (nav ūdens absorbcijas vai ūdens infiltrācijas), virsmas pretestība joprojām ir augsta pat 100% relatīvā mitruma apstākļos. . Šis īpašums un tā pretkorozijas īpašības padara PTFE PTFE īpaši piemērotu dažādiem pielietojumiem, kam nepieciešama izolācija.

PTFE PTFE ķīmiskās īpašības ir ļoti stabilas, kas ir pārāka par jebkuru citu elastīgu plastmasas materiālu. Tas nereaģē ar visām zināmām skābēm un bāzēm, ieskaitot trīs stiprās skābes un fluorūdeņražskābi. Politetrafluoretilēna PTFE nesasniedz mitrumu un neizšķīst nevienā zināmā šķīdinātājā (bet izšķīst izliektā sārmu metālē). Politetrafluoretilēns PTFE nav uzliesmojošs un nav toksisks, un tas var izdalīt toksiskas gāzes tikai tad, ja apkures temperatūra ir augstāka par 400 ° C. Tā kā politetrafluoretilēna PTFE īpašības nav aktīva, to var saistīt tikai ar īpašām metodēm. Līmēšanas laikā pievērsiet uzmanību līmea maksimālajai darba temperatūrai.