Mājas > Jaunumi un zināšanu > Saturs

Poliimīds filmas rekvizīti

Sep 15, 2014

Pirmkārt, labu sniegumu, temperatūras

1 sadalīšanās temperatūras grādu parasti pie 500 ℃. No diviem līdz diviem benzola anhidrīdu un difenil amīnu sintēze Poliimīds, termiskā sadalīšanās temperatūra sasniedz 600 ℃, ir neapšaubāmi viens no polimēra šķirņu augstāko termisko stabilitāti. Termoreaktīvo var izmantot stabilas pie 360 ℃, termoplastiskā domāts ilgu laiku pie 230 ℃.

2. vienlaikus izturīgi īpašības ļoti zemu labi, ja vēl ne ar šķidro slāpekli - 269 DEG C trauslu lūzumu.

3. termiskās izplešanās koeficients ir ļoti zems, tikai 2 X 10-5-3 X10-5 / ℃, bifenil tips ir 10 - 6 / ℃, atsevišķām sugām var sasniegt 10 - 7 / C.

Otrkārt, lielisku mehāniskās īpašības

1. Poliimīds ir labas mehāniskās īpašības. Stiepes izturība ir nepiepildītu Poliimīds plastmasas 100MPa iepriekš, kā inženierzinātnes plastmasu, tās elastīgo moduli parasti ir 3-4GPa. Stipruma, šķiedru pastiprināti PI plastmasas moduli varētu uzlabot

2. Poliimīds ir lielisks nodiluma izturību, sevis eļļošanas sniegumu. Mehāniskās īpašības ar temperatūras svārstību pārmaiņām ir maza, augstas temperatūras šļūde, rāpot ātrumu pat nekā alumīnija arī ir maza. Vai mehāniskās transmisijas daļas.

3. Poliimīds siltuma novecošanās sniegums ir laba, ar 200 ℃, 1500h novecošanās attieksmi, izmērīto stiepes izturības samazinājās maz materiālu, istabas temperatūrā.

4 radiācijas izturību, piemēram Poliimīds filmas 5 × 109 rad devu apstarošanas spēks joprojām ir 86 %, Poliimīds šķiedra 1 * 109 rad devas apstarošanu, spēcīgu turēt vairāk nekā 90 % apmērā. Var izmantot kodolenerģētikas nozare.

Treškārt, ir labas izolācijas īpašības un Elektrodrošība

Dielektriskā konstante Poliimīds kā 3.4, fluora vai pa gaisu, ar ko ievieš izkliedētas Poliimīds nano izmēra, dielektriskā konstante var samazināt līdz aptuveni 2,5. Dielektrisko zudumu 10-3, izolācijas izturības 100 300kV / mm, tilpums pretestība ir 10 ^ 17 omi/cm. Šajos rekvizītos joprojām var saglabāt augstāku plašā temperatūras diapazonā un frekvenču diapazons līmeņa.

Corona izturīgs veiktspēju, lielisks elektriskās izolācijas īpašības

Tālāk, stabila ķīmiskās īpašības

Poliimīds lielisku eļļas izturība un organisko šķīdinātāju pretestību, hidrolizējot ar atšķaidītu sērskābi, ūdens stabilitātes 500h pretestību stāvēt līdz 120 ℃.Not izturīgi pret koncentrētas sērskābes, koncentrētas slāpekļskābes, Non sārma šķīduma un augstas temperatūras tvaiku.

Piektais, liesmas slāpētājas īpašuma

Poliimīds polimēru self slāpē, smēķēšanas līmenis ir zems, augstu vakuumu atgāzēšanu reti; stabilitāti, augsta temperatūra, augsts vakuums un apstarošanas gaistošo jautājums maz; liesmas slāpētājas pakāpes: V0; LOI > 45

Sestā, Poliimīds toksisks

Var izmantot, lai ražotu galda piederumi un iekārtas, medicīnas un var izturēt sterilizācijas tūkstošiem reižu, daži Poliimīds ir labas bioloģisko. Piemēram, asins saderības tests nav hemolytic, citotoksiskas aktivitāte in vitro eksperimentos netoksiskiem.  teksts-ievilkumu: 0; mso-saraksts: l0 līmenī1 lfo1'> 10. Poliimīds ir netoksisks, var izmantot, lai ražotu galda piederumi un iekārtas, medicīnas un var izturēt tūkstošiem reižu dezinfekciju. Tur ir dažas Poliimīds piemīt laba bioloģiskā savietojamība, piemēram, asins saderības tests bez hemolytic, citotoksiskas aktivitāte in vitro eksperimentos netoksiskiem.