Mājas > Jaunumi un zināšanu > Saturs

Poliimīds filmas rekvizīti

Sep 15, 2014

1. pilnīgi aromātisko Poliimīds thermogravimetric analīze, sākotnējo sadalīšanās temperatūra parasti ir 500 ℃. No diviem līdz diviem benzola anhidrīdu un difenil amīnu sintēze Poliimīds, termiskā sadalīšanās temperatūra sasniedz 600 ℃, ir viens no augstākajiem sugām līdz šim polimēru termiskā stabilitāte.

2. Poliimīds nav izturīgi pret ārkārtīgi zemā temperatūrā, piemēram, - 269 ℃ šķidro hēliju embrittlement.

3. Poliimīds ar lielisku mehāniskās īpašības, stiepes izturība ir neaizpildīta plastmasa virs 100Mpa, plānas filmas Poliimīds (Kapton) ir vairāk nekā 170Mpa un bifenil Poliimīds (Upilex S) uz 400Mpa. Kā inženierzinātnes plastiskas, elastīgo moduli 3 4Gpa, šķiedras var sasniegt 200Gpa, atbilstīgi teorētisko aprēķinu, visi diviem benzola anhidrīdu un diviem benzola amīnu sintēze šķiedras var sasniegt 500Gpa, otrā tikai uz oglekļa šķiedras.

4. vairākas poliimīdi šķirnes nav šķīst organiskajos šķīdinātājos, atšķaidītu skābju stabilitāte, vispārējās dažādu mazu pretestību ar hidrolīzi, šajā šķietami nepilnības izpildes padara Poliimīds ir daudz īpašības, kas atšķiras no citu augstas veiktspējas polimēri, var izmantot pārstrādātiem materiāliem divu anhidrīds bāziskās hidrolīzes un divi amīni, piemēram, Kapton filmu, reģenerācijas ātrums līdz pat 80 % - 90 %. Struktūras maiņai var būt diezgan hidrolīzes izturīgas šķirnes, piemēram, statīvu līdz 120 ℃, lai 500 stundām ūdens.

5. termiskās izplešanās koeficients 2 * 10-5 3 * 10-5 ℃, Guančens Termoplastiskie poliamīda aisargierīcēs 3 * 10-5 ℃ bifenil tips up uz 10-6 ℃, atsevišķām sugām var sasniegt 10-7 ℃.

6. Poliimīds ar augstu apstarošanas pretestību, filmu 5 × 109 rad ātri elektronu apstarošanas spēka saglabāšana likme bija 90 %.

7. poliamīda aisargierīcēs labas izolācijas īpašības, ieviešot fluora dielektriskā konstante ir aptuveni 3.4 vai gaisā, nanometru izmēra izkliedētas Poliimīds dielektriskā konstante var samazināt līdz aptuveni 2,5. Dielektrisko zudumu 10-3, izolācijas izturības 100 300KV/mm, Guančens Termoplastiskie poliamīda aisargierīcēs 300KV/mm, 1017 Ω /cm apjoma pretestību. Šos rekvizītus var saglabājas augstā līmenī plašā temperatūras diapazonā un frekvenču diapazonā.

8. Poliimīds ir sevis slāpē polimēra, dūmu zemu likmi.

9. Poliimīds augstu vakuumu, reti atgāzēšanu.

10. Poliimīds ir netoksisks, var izmantot, lai ražotu galda piederumi un iekārtas, medicīnas un var izturēt tūkstošiem reižu dezinfekciju. Tur ir dažas Poliimīds piemīt laba bioloģiskā savietojamība, piemēram, asins saderības tests bez hemolytic, citotoksiskas aktivitāte in vitro eksperimentos netoksiskiem.