Mājas > Jaunumi un zināšanu > Saturs

Prominenti visaptverošu veiktspējas Poliimīds materiāla

Sep 15, 2014

1. Poliimīds ir viens no augstākajiem sugām līdz šim polimēru termiskā stabilitāte, augstas temperatūras izturīgi pakāpē, termiskā sadalīšanās temperatūra ir virs 500 ℃. Karsts materiāls tā izplešanās koeficients ir maza un metāla tādā pašā līmenī. Un var būt ļoti zemā temperatūrā, piemēram, nav-269 ℃ šķidro hēliju embrittlement.

2. Poliimīds labas mehāniskās īpašības, produkta lielisku mehāniskās īpašības, ir sava veida augstu izturību un augstu membrānas materiāli.

3. dažas šķirnes Poliimīds materiālu ķīmiskā izturība ir labāku, stabilāku skābes, diez vai šķīstošā visus organiskos šķīdinātājos. Hidrolīzes nav sārmu šķirņu izturību, tas šķietami nepilnības izpildes padara Poliimīds ir daudz īpašības, kas atšķiras no citu augstas veiktspējas polimēri, mēs varam izmantot bāziskās hidrolīzes no pārstrādātiem materiāliem. Papildus izmaiņām Poliimīds materiālu struktūras var būt arī diezgan izturīgi hidrolīzes.

4. Poliimīds augstas radiācijas izturību, filma ir 5 × 109 rad pēc elektronu apstarošanas spēka saglabāšana likme bija 90 %.

5. Poliimīds bez uzpildes ir ļoti labs izolācijas materiālus, tilpums pretestība, spēka sadalījumu, labas izolācijas īpašības. Šos rekvizītus var joprojām uztur plašu temperatūras un frekvenču diapazons ir augstā līmenī.

6. Poliimīds ir sava veida liesmas slāpētājas materiāli, self-dzēšanas polimēra, smēķēšanas līmenis ir zems, tā skābekļa indekss var sasniegt vairāk nekā 30.

7. pure Poliimīds materiālu netoksisku, kas nav kairinošs materiāliem un var izturēt tūkstošiem reižu augsttemperatūras sterilizācijas. Poliimīds saturs ir dažas antibakteriālas un pretsēnīšu īpašības.

8. daži Poliimīds šķiedra ir arī siltuma saglabāšanas funkcija, silts, un to var salīdzināt ar kašmira.