Mājas > Jaunumi un zināšanu > Saturs

Produktu tirgus perspektīvas un konkurences priekšrocību PI

Sep 15, 2014

Saskaņā ar tirgus segmentāciju, pieprasījuma prognozes, gan mājās, gan ārvalstīs. Uzņēmuma produktiem vai pakalpojumiem, konkurences priekšrocības.

Pašreizējā globālā Poliimīds gada patēriņš 100000 tonnas, Amerika, Eiropa, Japāna ir pasaules svarīgākajiem tirgus patēriņa Poliimīds. 2007. gadā patēriņa ASV, Eiropa, Japāna Poliimīds ir attiecīgi 18000 tonnu, 16000 tonnas un 7000 tonnas, tieša ekonomiskā vērtība vairāk nekā $50000000000. Poliimīds, kas patēriņu visās valstīs un reģionos atšķiras, Amerika ir galvenokārt izmanto plastmasas, veido apmēram 80 % patēriņa; galvenās Eiropas patēriņa enameled stieple, patēriņš veidoja 70 % ~ 80 %; Japānā galvenokārt izmanto filmu un plastmasas, kopā veidoja 95 % no patēriņa. Ar aviācijas attīstībā auto, it īpaši stabilu un ātru elektronikas rūpniecības attīstību, steidzamo vajadzību elektronisko iekārtu miniaturization, viegls, augstas veiktspējas un augstas uzticamības. Poliimīds lielisku sniegumu var pilnībā atbilst prasībām šajā jomā. Ārvalstu iestādei prognozē pasaules turpmākajos gados Poliimīds pieprasījuma palielinās ar gada likmi par aptuveni 10 %, 2013. gadā kopējais patēriņš sasniegs aptuveni 100000 tonnas, tirgus izredzes ir ļoti ievērojams.

Līdz šim pasaules Poliimīds ražošanas uzņēmumiem ir aptuveni 60, galvenokārt attīstītajās valstīs, Amerikā, Rietumeiropā un Japānā un citos reģionos, turklāt, Ķīna (ieskaitot Taivānu), Dienvidkoreju, Malaiziju, Krievija ir daļa no uzņēmuma ražošanas apjoma Poliimīds. Sarakstu no pasaules lielāko Poliimīds ražošanas uzņēmumu un ražošanas jaudu zemāk tabulā ieskaitot General Electric (GE) poliētera imīdu (Ultem®) dominējošo stāvokli Termoplastiskas plastmasas izstrādājumu ražošanas uzņēmums, pašlaik pasaulē tikai liela mēroga ražošanas Termoplastiskie poliamīda aisargierīcēs piegādātājs. Termoplastiskie poliamīda aisargierīcēs pieprasījums ir vairāk nekā 10000 tonnu gadā, gada pieaugums par 30 % vai vairāk,

Saskaņā ar projekta pre-tirgus izpēte, 2012 Ķīnas ikgadējo pieprasījumu Termoplastiskie PI tirgus sasniedz vairāk nekā 10000 tonnas, kopā ar mūsu valsts elektronisko, automobiļu un gaisa kuģu rūpniecības attīstību, Termoplastiskie PI pieprasījums pieaugs ievērojami. Šobrīd visvairāk iekšzemes uzņēmumiem var ražot tikai termoreaktīvo PI, nespēj izpildīt Termoplastiskie PI pieprasījums vietējā tirgū, Ķīna jau sen ir Termoplastiskie PI GE plastics uzņēmums (tagad pazīstama kā SABIC novatorisku plastmasu) monopola tirgus. GE Termoplastiskie PI (zīmola nosaukumu "Ultem") ir divi galvenie veidi produktu iekšzemes tirgus cenas 20 ~ 50 miljoni / tonna un 1000000 / tonna, cena ir dārgs, kas ir lielākā summa bāzes materiālu Ultem1000 (siltuma temperatūra zem 180 grādi) 20 ~ 50 miljoni / tonna. Augstā gala produkti piem., "Extem" pieder valsts preču kontroli Amerikā, jo militāro izraisa ilgtermiņa Ķīnas aizliegumu. Termoplastiska PI papildus programmu civilo tirgu, militāro programmu jomā ir ļoti plašs, var izmantot gaisa kuģi, raķetes, militārie, ieročus un aprīkojumu, iesaistot valsts drošību, tikai iekšzemes uzņēmumiem iegādāties, bet tehnisku iemeslu dēļ šobrīd nav ražošanas vajadzībām produktu apjoma. Tādēļ Termoplastiskie PI steidzīgi ir nepieciešama Ķīnas ražojumiem. Šī projekta īstenošanu ne tikai mazina iekšzemes tirgū un tieksmi pēc Termoplastiskie PI un var aizstāt GE produktu eksportam. Klāt, siltuma mūsu valsts pētniecības un attīstības Termoplastiskie poliamīda aisargierīcēs vienības neliela, augstas veiktspējas Komerclīmeņa siltuma tiešām laiž tirgū Termoplastiskie poliamīda aisargierīcēs diez vai tik augstas veiktspējas Termoplastiskie poliamīda aisargierīcēs mūsu valstī joprojām ir tukšs. Patlaban mūsu valstī tirgus Termoplastiskie poliamīda aisargierīcēs GE Ultem lētiem zīmolu monopols piegādi vairāk nekā 3000 tonnas, saskaņā ar zemāko cenu 20 ~ 30 miljoniem / tonna, tirgus daļa sasniedza 5 ~ 6 billion juaņa, ir vērts pieminēt Ultem augstas kvalitātes zīmolu produktus, lai bloķētu pārdošanu Ķīnas, tāpēc valdība vēl palielinātu izstrādājuma atbalsta , stratēģiskā nozīme. Ar Ķīnas liela gaisa kuģa projekta produkti ir sagaidāms, ka jāpiemēro šajā jomā. Un ar stabilu ražošanas uzņēmuma nākotnē, kas var vēl vairāk paplašināt tirgu citās jomās, it īpaši militārā tirgus perspektīvas. Šī tehnoloģija pieder vietējiem tukšajā sasniedza starptautiska advanced, tirgus izredzes ir ļoti ievērojams.