Mājas > Jaunumi un zināšanu > Saturs

Termoplastiskie poliamīda aisargierīcēs apstrāde

Sep 15, 2014

Sakarā ar aromātisku Termoplastiskie poliamīda aisargierīcēs Tg augsts, tāpēc šo polimēru augstas temperatūras apstrādi.

Poliimīds pulveris var būt vidēja spiediena (21 41MPa) pēc saspiešanas Cilnis. Saskaņā ar Termoplastiskie poliamīda aisargierīcēs Tg, nepieciešams izmantot 500 līdz 845 ° F starp liešanas temperatūru, lai izkausētu pulveri. Ar mērenu Tg pulveri un granulas var injekcijas Cilnis. Sakarā ar augstu kausējuma viskozitāte injekcijas molding ir nepieciešams bagātīgs profesionālās zināšanas. Lai optimizētu veiktspēju Cilnis, vajadzētu sekot Poliimīds piegādātājiem ieteikusi īpašo sveķu injekcijas Cilnis procesu.

Ar tradicionālajiem filmu atbalsta liešanas tehnoloģiju, var no poliamīda aisargierīcēs laka (ja to var izšķīdināt piemērotu šķīdinātāju vārdiem) jeb polyamic skābes laka filmas sagatavotas. Ja polyamic skābes izmantošanu laku, plēves, kas iegūtas, siltuma imidization, lai iegūtu Poliimīds filmu."

Parasti, izmantojot kausējuma ekstrūzijas tehnoloģija, aromātiskie Termoplastiskie poliamīda aisargierīcēs filmu apstrādes temperatūra ir pārāk augsta, un nevar uzrādīt pieņemams. Tomēr ar siloxane diamīns vai ētera modificēto dubultā seju, lai būtiski uzlabotu veiktspēju samazināt apstrādes temperatūra, Poliimīds, parasto kausējuma ekstrūzijas metodi ir iespējams.

Ar poliimīdi vai poliamīda šķīdums uzsūkšanās stikla, kvarca, grafīta šķiedras un / vai nepārtrauktu šķiedras saišķi, tad noņemot šķīdinātāju un apkures sveķiem ļauj kausēt ar laminātu. Tāpat kā citas reizes polyamic skābe, tas prasa arī gala siltuma imidization procedūras.

Saspiežot molding un autoklavēts tehnoloģija paātrināšanas kompozītmateriāli, plastmasas poli kas imine impregnētu sagatavoti augstas temperatūras pretestība no "slapjo" vai "sauss" karsti. Lai nostiprinātu impregnētu un izmantojot Poliimīds izkausēt apsildes ciklu ar īpašu Poliimīds un mainīt. Parasti, lai tvaika temperatūras vairāk nekā 600 ° F, spiedienu virs 14MPa. Lai saņemtu labas kvalitātes, kad no Termoplastiskie poliamīda aisargierīcēs impregnētu ražošanas kompozītu impregnētu pārstrādes nosacījumiem, vai tukšas piegādātājiem, ieteicams būtu jāatbilst.

Viltus Termoplastiskie poliamīda aisargierīcēs pulvera, auksti veidoti komponenti izgatavoti no F pie augstas temperatūras, un pēc tam uz 720 680 ° saķepināšanas tehnoloģijas pulvermetalurģijas metodi var izmantot.

Termoplastiskie poliamīda aisargierīcēs tiek izmantota arī izolācijas pārklājuma, metāla un augstāku kompozītu aizsardzības pārklājumi un korozijizturīgs barjeras pārklājumiem un elektroniskajām iekārtām. Parasti, polyamic skābes laku izmantošana. Izmantojot parasto pārklāšanas metodes (piemēram: spray, suka, slēpties un rullis). Pēc žāvēšanas soli pārklāšana ar siltuma vērā Poliimīds polyamic skābe. Elektronisko pieteikumu plāns pārklājums prasības, izmantojot liela ātruma griešanās pārklāšanas process. Līdzīgi, ja izmantojat polyamic skābes laka, pārklājums procesam nepieciešams gala siltuma imidization procedūras.