Mājas > Jaunumi un zināšanu > Saturs

Poliimīds polimēru materiāli

Oct 26, 2015

Kā daudzsološu Poliimīds polimēru materiāls ir pilnībā atzinusi izolējošā materiālā un lietojumprogrammu struktūra būtiskajos aspektos pastāvīgi paplašinās. Attiecībā uz funkcionālo materiālu celšanas savas iespējas joprojām ir izrakumi.

15 China International Hi-Tech Fair, eksperti no mājām un ārzemēs, par klientiem, it īpaši Poliimīds daļiņas Izstādīta un super grūts tipa termoreaktīvo Poliimīds profili parādīja lielu interesi no ārzemēm klients meklē lidmašīnu polimēru materiāliem, sk. Poliimīds daļiņas, biju ļoti pārsteigts, uz vietas izteikti spēcīgu nodomu sadarboties; meklēt gan augstu temperatūru, bet arī zemas temperatūras izturīgi Arktikas staciju elektroniskās iekārtas un materiālus klienti redzētu Poliimīds produkta dārgumu.

Poliimīds netoksisku, izmanto, lai aktivizētu žūksni galda piederumu un medicīnas iekārtas un var izturēt tūkstošiem sterilizāciju. Dažiem Poliimīds ir arī labas bioloģisko, piemēram, asins saderības tests-hemolytic, netoksisku in vitro citotoksicitāti eksperimentiem.

Ar ievērojamu samazinājumu sintēzes tehnoloģiju tālākai uzlabošanai apstrādes tehnoloģiju un izmaksu, bet arī lielisku mehāniskās īpašības, elektriskās izolācijas īpašības, Termoplastiskie poliamīda aisargierīcēs gribas parādīt tās ievērojamākā loma nākotnes materiālu jomā. Termoplastiskie poliamīda aisargierīcēs un tās labu apstrādājamību un vairākas daudzsološas.