Mājas > Jaunumi un zināšanu > Saturs

Poliimīds materiāli

Feb 02, 2016

Poliimīds materiāli ir viegls, elastīgu, izturīgi pret karstumu un ķimikālijas. Tāpēc tos izmanto elektronikas nozarē, elastīgus kabeļus, jo izolācijas plēves uz magnēts stieples un medicīnas caurules. Piemēram, klēpjdatoru, kabelis, kas savieno galveno loģikas valdes (kuras brīvā režīma katru reizi, kad klēpjdators ir atvērts vai aizvērts) displejs ir bieži Poliimīds pamatne ar vara vadi.

Pusvadītāju ražošanā izmanto poliamīda aisargierīcēs kā augstas temperatūras līmi; to izmanto arī kā buferis mehāniskai spriedzei. Dažiem Poliimīds var izmantot kā photoresist; photoresist līdzīgu Poliimīds "pozitīvs" un "negatīvās" veidi eksistē tirgus.

Papildu Poliimīds sveķu izmantošana ir kā izolācijas un pasivēšana[4] slānis elektronisko pusvadītāju un MEMS mikroshēmu ražošanā. Poliimīds slāņi ir labas mehāniskās pagarinājums un stiepes spēks, kas arī palīdz saķere starp Poliimīds slāņus vai poliamīda aisargierīcēs slāni un glabājas metāla slāņa. Sistēma, kas nodrošina uzticamu izolācijas pakļautas dažāda veida vides uzsver minimālo mijiedarbību starp zelta filmu un Poliimīds filmu, kas apvienojumā ar augstas temperatūras stabilitāti Poliimīds filmu rezultātus. [Poliimīds pulveris var izmantot, lai ražotu detaļas un formas ar saķepināšanas tehnoloģijas (karstā saspiešanas Cilnis, tieša formēšanaunIzostatiskās presēšanas). Sakarā ar to augstu mehānisko stabilitāti pat pie paaugstinātām temperatūrām tie izmantoti kā bukses, gultņi, ligzdas vai konstruktīvo detaļu pieprasot lietojumprogrammas. Lai uzlabotu tribological rekvizīti savienojumi ar cietu smērvielas, piemēram, grafīta, PTFE vai molibdēna sulfīds ir kopīgas.

Ar akmeņoglēm kurināmu spēkstaciju, atkritumu sadedzināšanas iekārtas vai cementa augi, Poliimīds šķiedru izmanto karstu gāzu filtrēšanai. Šajā pieteikumā Poliimīds adatu juta atdala putekļus un daļiņu no izplūdes gāzes.

Daudzslāņu izolācija, ko izmanto par kosmosa parasti ir izgatavots no poliamīda aisargierīcēs, pārklātas ar alumīnija plānas slāņos. Zelta līdzīgu materiālu, bieži vien uzskata par ārpus kosmosa kuģi ir faktiski viena aluminized Poliimīds ar vienslāņa alumīnija saskaras. Dzeltenīgi brūns Poliimīds dod virsmas tās zelta līdzīgu krāsu.