Mājas > Jaunumi un zināšanu > Saturs

PTFE fizikālās un mehāniskās īpašības

Sep 12, 2018

Politetrafluoretilēns ir pienaini balts, vaksētais caurspīdīgs materiāls, vieglāks nekā ūdens, bez smaržas, bez garšas un netoksisks; HDPE ir mīksts un LDPE ir grūti; gāzes caurlaidība samazinās ar pieaugošo blīvumu un N2, O2 un CO2 caurlaidību Salīdzinot ar citām plēvēm, HDPE ir lielāks, bet ūdens tvaiku caurlaidība ir relatīvi maza. PE zemas temperatūras pretestība ir vislabākā universālā plastmasā. Trauslā temperatūra ir -70 ° C, bet tā nav izturīga. Paaugstināta temperatūra; HDPE ir laba izturība un cietība, bet triecienizturība, slikta elastība un zema caurredzamība; bet LDPE ir pretējais.

2. Politetrafluoretilēna ķīmiski izturīga PE var pretoties vispārējām skābēm, sārmiem un sāļiem normālā temperatūrā, bet nav bagāta ar H2SO4 un HNO3. Tas var izturēt lielāko daļu organisko šķīdinātāju zem 60 ° C, alifātiskajos ogļūdeņražos, aromātiskajos ogļūdeņražos un hlorētos ogļūdeņraža uzbriest.

3. PTFE novecošanās pretestība PE samazinās lēnām zem O2 iedarbības gaisā; to pastiprina siltuma, ultravioleto staru un augsta enerģijas starojuma iedarbība.

4. Politetrafluoretilēna izolācijas īpašības Dielektriskā konstante ir maza.

5. Politetrafluoretilēns ir slikti savienots, iespiests un slikti iekrāsots.