Mājas > Jaunumi un zināšanu > Saturs

PI (Poliimīds) citi līdzekļi

Sep 15, 2014

PI blīvums ir 1.28-1.48g/cm3 ar imidization pakāpe palielinās, palielinās blīvums; kad pusē satur grupas galvenajā ķēdē, blīvums būs mazāks. PI ir augstāka stiepes liekšanas, saspiešanas spēks, mehāniskās īpašības, kas pieder pie vidējā un augšējā līmenī, augstu moduli, īpaši pie augstas moduli, augstas ir svarīga iezīme mehāniskajām īpašībām.

Šļūdes izturīgs līmi PI ir lielisks izmēru stabilitāte, kas ir ļoti svarīga.

Pazīstamākie PI izpilde tā siltuma pretestība ir augsta, stiklošanās temperatūru, siltuma veiktspējas sadalīšanās temperatūra ir augstāka, un nepārtraukta augsta temperatūra. Nepārtrauktu darba temperatūra ir 250 ℃.

PI lielisks elektriskās izolācijas īpašības, plašu temperatūras dipola zaudējumu ir diezgan neliels. Tā izcilāko corona pretestības, vai tas ir tāpēc, ka divu veidu ķīmisko reakciju, lai radītu Corona: oksidācijas aktīvā skābekļa atomiem sadalīšanos; oksidācijas reakcijas ozona, hidroksīdiem ir ļoti izturīgas. PI pieder starpposma izolācijas materiāls.

PI ir laba stabilitāte attiecībā uz eļļām, organisko šķīdinātāju, atšķaidītā skābē, bet nav izturīgs pret spēcīgu oksidēšanās ar koncentrētu sērskābi un kūpošās slāpekļskābes, arī nav sārmu izturīgiem tipa un pārkarsētu tvaiku. Oksidatīvā sabrukšanas notika lomu spēcīgu oksidētāju. Sārmu un ūdens tvaiku efektu dos PI imīdu gredzenu atvēršanas un mugurkaula lūzums notiek iegūtajā veiktspējas kritums.

Sakarā ar lielu skaitu aromātisko molekulāro ķēdes PI gredzenu struktūra, kas absorbē starojuma spējas ir ļoti spēcīga, tādēļ ir lielisks radiācijas izturību, var stāvēt, neitronu, elektronu, 7 stariem, ultravioleto starojumu, radiācijas vidi, veiktspējas kritums ir ļoti ierobežota.