Mājas > Jaunumi un zināšanu > Saturs

Galvenie produkti Poliimīds

Sep 15, 2014

Plastmasām: Engineering plastics Engineering ir sadalīta termoplastiskā un termoreaktīvo sveķu divās kategorijās. Termoplastiskie poliamīda aisargierīcēs materiāls bez kušanas īpašības, kas ietekmē plašu piemērošanu šī veida materiālu augstas veiktspējas. Bet inženierzinātnēs duroplast lielisks maisījums apstrādes veiktspēju un augstas veiktspējas vienā. Starp tām, ar augstu (243 ℃) un kušanas punkts (334 ℃) Poliimīds īpašo inženierzinātnes plastmasas stiklošanās temperatūru siltuma deformācijas temperatūras līdz 316 ℃, domāts ilgu laiku pie 250 ℃; PI sveķu ne tikai siltuma pretestība nekā citi augstu temperatūru izturīgas plastmasas ir lielisks un ir augstas stiprības, augstu moduli, augsts lūzumu stingrību un izcilu stabilitāti telpiskas priekšrocības.

Fiber: Poliimīds šķiedra ir pazīstama arī kā aromātisko imīdu šķiedrvielu, parastā karstuma izturīgi un augstu izturību, divi ir sadalīta. Bijušais izmanto filtra materiāls, galvenā kabeļa apvalks, ugunsgrēka temperatūras vidējā pakalpojumu utt... Mehāniskās īpašības carbon fiber līmeni var sasniegt, ir uzlabotas kompozītu materiālu uzlabošanu, var izmantot arī bruņu vestes un citu aizsardzības vairogs. Pašlaik izmanto ražošanai augsttemperatūras filtra materiāls ir plaši lietoto un steidzami. Starp tām, atslēgu maiss tipa putekļu noņemšanas ierīces plaši izmanto vietējā tirgū - augsta temperatūras izturīgi filtrs parasti izmanto ir PPS šķiedrvielu, High-End Poliimīds šķiedra ieved apakšā.

Film: 1961 America DuPont ražots vispirms PI filmu, PI filmu ražošanas tehnoloģija galvenokārt koncentrējas uz trīs lielāko ražotāju: American DuPont Ube nozaru un Japānas kanegafuchi ķīmiskās vielas.

Uzlabotas kompozītu materiāliem: Poliimīds kompozītu materiālu ir visvairāk karstumizturīga sveķu bāzes kompozītmateriāli, galvenokārt izmanto aviācijas.

Plastmasām: Poliimīds putas putas ir viens no vislabāk putas termisko stabilitāti polimēra, ilgtermiņa izturību temperatūrā 250 ℃ ~ 300 ℃, augstā temperatūrā īsu laiku pretestību 400 ℃ ~ 500 ℃. Kopš divdesmitā gadsimta 70 gados veiksmīgi attīstīta, ir gandrīz 40 gadu attīstības vēsturi. Poliimīds putas var iedalīt termoreaktīvo Poliimīds putas, Termoplastiskie poliamīda aisargierīcēs putas, divi.

No globālā viedokļa, apgūt pamata tehnoloģija, bet Poliimīds industrializāciju bija tikai ražotājiem Austrijā Evonic uzņēmuma un uzņēmums, izmantojot sintētisko Poliimīds divu anhidrīds un divi amīns, salīdzinot ar Evonic, zemākas izmaksas, tehnoloģiju, procesu tirgus nav pilnībā konkurences aizlieguma integrācijas pakāpi izveidots uzņēmums trūkums.