Mājas > Jaunumi un zināšanu > Saturs

Poliimīds ieviešana

Sep 15, 2014

Aromātiskā Poliimīds (Poliimīds, PI še turpmāk), ir viens no visaptverošu rekvizītus organisko polimēru materiāli, tas ir īpašībām, izturību pret koroziju, noguruma izturība, augstas temperatūras izturība, abrazīvās pretestības, triecienizturība, zema blīvuma, zems trokšņa līmenis, ilgu ekspluatāciju un lielisku sniegumu augstā un zemā temperatūrā (-269 ℃ ~ 280 ℃ ilgi bez deformācijas); termiskā sadalīšanās temperatūra var būt tikpat augsta kā 600 ~ c ir neapšaubāmi viens no polimēru termiskā stabilitāte šķirnēm ar augstu, ne trauslu lūzumu pie-269 ℃ šķidro hēliju. To plaši izmanto kosmiskās aviācijas, telpu, automobiļu, mikroelektronika, nanotehnoloģiju, šķidro kristālu, membrānas separācijas, lāzera, elektroierīces, medicīnas iekārtas, pārtikas pārstrādes un citās jomās uzlaboto tehnoloģiju, kas pazīstama kā "problem solver".

Poliimīds ir aromātiskās Heterocikliskie polimēru molekulāro struktūru, savienojumi, kas satur imīdu grupas, angļu vārds Poliimīds (PI), var iedalīt PI un PI, benzola šķīstošo poliamīda imīdu (PAI) poliētera imīdu (PEI) četri. PI ir viens no vislabāk visaptverošu rekvizītus organisko polimēru materiāliem, augstu temperatūru līdz pat 400 ℃, ilgtermiņa lietošanas temperatūras diapazons-200 ℃ ~ 300 ℃, nekādas acīmredzamas kušanas punkts, ir augsta izolācijas veiktspēja. Turklāt, PI kā īpašu tehnisko materiālu, tādu kā plaši izmanto aviācijas, kosmiskās aviācijas, mikroelektronika, nanotehnoloģiju, šķidro kristālu, membrānu atdalīšanas lāzera laukos, visas valstis izpēti, attīstību un izmantošanu Poliimīds iekļauti divdesmit pirmā gadsimta Engineering plastics daudzsološākajiem vienu.

Risinātājs Poliimīds ir veida augstas veiktspējas Termoplastiskie engineering plastics, ne tikai ir lielisks siltuma mehāniskā, dielektriskā izturību pret koroziju un anti radiācijas sniegumu, bet arī eksponēt termiskās apstrādes veiktspēju, var izmantot karstā Cilnis, ekstrūzijas molding un injekcijas metodi.

Poliimīds Risinātājs var etilēnu ar stikla šķiedras, oglekļa šķiedras, grafīts, kompozītu Politetrafluoretilēna (PTFE), ievērojami uzlabot polimēru materiālu mehāniskās īpašības un sevis eļļošanu un nodiluma izturība rekvizītus.

Poliimīds Risinātājs var kļūt par filmu, arī var būt pārklāts konfidenciālās daļas caurules un stieņi un sarežģītu struktūru, piemēram, Zobrati, gultņi, plombēšanas gredzenu un savienotāju. Ideāls materiāls Alternatīvais metāls, keramikas, termoreaktīvo sveķu, zemas temperatūras termoplastiskā un visgrūtāk termiskās apstrādes poliimīdi noteiktās situācijās.

Jiande pilsētas Solver Poliimīds Co, SIA ražošanas ir veida augstas veiktspējas inženierzinātnes plastmasu, ir ne tikai lielisks siltuma, mehāniski, dielektriskā, izmēru stabilitāte, korozijas izturība un anti radiācijas sniegumu, bet arī eksponēt lielisku sniegumu var izmantot daudzfunkcionāli, Cilnis, izspiešanas, injekcijas molding un injekcijas Cilnis pārstrādes metodi. Bet ar stikla šķiedru (GF), carbon fiber (CF) politetrafluoretilēna (PTFE), grafīts, molibdēna disulfīda kompozītu, lai uzlabotu mehānisko īpašību mehāniskajām īpašībām, polimēru kompozītu materiālu un sevis eļļošana, augstas valkāt izturīgas. Ir plaši izmantota aviācijas, kuģu būves, automobiļu elektronika, elektriskās ķēdes, ķīmiskās aprīkojums, precīzijas mehānismu utt...