Mājas > Jaunumi un zināšanu > Saturs

Poliimīds klasifikācija

Sep 15, 2014

Poliimīds var iedalīt polikondensāciju un polipievienošanas ierakstiet divas.

(1) Kondensācijas tipa Poliimīds, kondensētais aromātisko Poliimīds sastāvā ir aromātiskie amīni un aromātisko divas juaņa divās anhidrīds, aromātisko karbonskābju skābi vai aromātisko karbonskābju acid četri četri ražo divas alkil esteri. Kondensācijas tipa Poliimīds sintēzes reakciju veic šādas divas dimetil formamīds, N-metil-pirolidons augstas viršanas aprotic šķīdinātāji un poliamīda aisargierīcēs kompozītu materiālu parasti impregnētu molding procesu, šo augsto vārīšanās aprotic šķīdinātājs impregnētu materiālu sagatavošanas process ir grūti iztvaikot, tajā pašā laikā arī gaistošo polyamic skābes cyclization (imīdu) periodā atlaist , kas ir viegli ražot porainu saliktiem produktiem, tas ir grūti iegūt augstas kvalitātes, nav kompozītmateriāli porainību. Tādēļ kondensācijas tipa Poliimīds ir mazāk jāizmanto matrica sveķu kompozītmateriāli, galvenokārt izmanto ražojot Poliimīds plānas filmas un pārklājumi.

(2) Polipievienošanas tipa Poliimīds, jo kondensācijas tipa Poliimīds, kam šos trūkumus, lai novērstu šos trūkumus, ir izstrādājusi Poliimīds polipievienošanas tips. Pašreizējo plaši izmanto galvenokārt poli bismaleimide un norbornene poliimīdi izbeigta. Parasti šie sveķi ir zema relatīvā molekulmasa Poliimīds nepiesātinātie grupas beigām atkal caur nepiesātinātie gala grupas polimēru pieteikumu.

①POLYBISMALEIMIDE poli bismaleimide maleīnskābes anhidrīds un divi aromātiskie amīni divu un polikondensācijas. To salīdzināt sniegumu Poliimīds, vienlīdz pieskaņot, bet sintētisko process ir vienkāršs, viegli apstrādes, zemu izmaksu, var viegli, dažādu saliktiem produktiem. Taču apstrādāja vairāk trausls.

②Norbornene pamatojoties pārtraukta Poliimīds sveķi, no kuriem svarīgākais ir klases PMR NASA Lewis pētniecības centra izstrāde (monomēru reaģenti, in situ reaģētspējīgu monomēra polimerizācija insitu polimerizācija) Poliimīds sveķiem. RMR tipa Poliimīds sveķi ir divi alkil esteri aromātisko karbonskābju acid, četri aromātiskie amīni un divi juaņa 5-norbornene-2, 3-divi karbonskābju acid monoalkyl esteris monomēru izšķīdina garšu, pamatojoties alkohola (piemēram, metanolu vai etanolu), kā risinājumu var tieši izmantot šķiedras piesūcināšana.