Mājas > Jaunumi un zināšanu > Saturs

Aromātiskā Poliimīds (Poliimīds, sauc par PI)

Oct 16, 2015

Aromātiskā Poliimīds (Poliimīds, sauc par PI), ir viens no labākais vispārējo veiktspēju organisko polimēru materiālus, tas ir, pretkorozijas, anti-nogurums, augsta temperatūra, nodiluma izturība, triecienizturība, zema blīvuma, zems trokšņa līmenis, ilgi pakalpojumu dzīvi un augsttemperatūras lielisku sniegumu (ilgtermiņa-269 ℃ ~ 280 ℃ bez traucējumiem); termiskā sadalīšanās temperatūra var būt tikpat augsta kā 600 ~ C, ir viens no augstākajiem polimēru sugām līdz šim termisko stabilitāti, pie-269 ℃ šķidro hēliju ne žvadzināt. Tas ir plaši izmanto kosmiskās aviācijas, aviācijas telpa, automašīnu, mikroelektronika, nano, LCD, daudzās augsto tehnoloģiju jomās membrānas, lāzera, elektroierīces, medicīnas iekārtas, pārtikas pārstrādes, pazīstams kā "problem solver."
Poliimīds ir augstas veiktspējas inženierzinātnes termoplasti, ir ne tikai lielisks siltuma pretestību, mašīnbūves, dielektriskā, pagrimums izturību un anti-starojuma īpašības, arī piemīt izcilas termiskās apstrādes veiktspēju, var siltuma molded, presēšanas un injekcijas Cilnis metodes.
Poliimīds ar stikla šķiedras, oglekļa šķiedras, politetrafluoretilēns (PTFE), grafīta kompozītmateriāliem, ievērojami uzlabot mehāniskās īpašības un pašeļļojoši nodilumu izturīga polimēru materiālu īpašības.
Poliimīds var kļūt par filmu, tas var arī rotājuma konfidenciālās daļas cauruļu, bārs un sarežģītas struktūras, piemēram, Zobrati, blīvslēga gredzenu, gultņi un savienotāji utt. Kā alternatīva metāla noteiktas situācijas, keramika, termoreaktīvo sveķu, termoplastiskā un visgrūtāk zemas temperatūras thermo veidojošas Poliimīds ideāls materiāls.

Poliimīds (še turpmāk "PĪ") taustiņu funkcijas
prominenti termiski apstrādājot īpašības
lielisku siltuma pretestība
Lielisku mehāniskās īpašības Ø
Lielisks nodošanas punkts veiktspēju
Lieliska korozijas izturību
laba berzes īpašības (pašeļļojoši, nodiluma izturīga)
Ja apstrāde nav maza molekulā atbrīvot
zemu mitruma absorbcija
slāpētājas Anti-radiācija
var izmantot atkārtoti
Self-ugunsdzēšanas polimēra, kūpošā likme
nav toksisks
Lietojumprogramma:
Pamata lietojumprogrammas apgabalos: Poliimīds kā izcilu veiktspēju, progresīvu materiālu ar lielisku elektrisko izolāciju, nodiluma izturība, augstas temperatūras izturība, radiācijas un fizikālās un mehāniskās īpašības, rūpniecības mašīnas, elektroniskās ierīces, instrumenti, naftas jomā piemērošanu ķīmisko, celtniecības tehnika, tirdzniecības iekārtas, mērīšanas, analīzes, medicīnas iekārtas, un transporta aprīkojuma un tekstila strauju izaugsmi, ir kļuvusi par vienu no vismodernākajām tehnoloģiju jomā globālās raķešu materiāli , kosmiskās aviācijas, lidaparātu un citu neaizvietojama palīdzība. Ar elektronikas nozarē, steidzamas prasības elektronisko ierīču mazākas, vieglākas, augstas veiktspējas un augstas pieejamības kosmiskās aviācijas, automobiļu, īpaši stabilu un ātru attīstību *. Lielisku sniegumu poliimīdi daudz piedāvājumu šajās jomās, tās pašreizējā pieauguma temps joprojām ir aptuveni 20 %, un ir plašas attīstības iespējas.
Elektronika un pusvadītāji: iespiedshēmu dēļi, elektriskās savienotāji un izolatori, savienotāji, starplikas, šķidro kristālu displeji un mikroshēmas statīvs, augsttemperatūras ligzdas, savienotāji, iespiedshēmu plates un datoru cietie diski, integrālās shēmas vafeļu pārvadātājs, izolācijas materiāli, karstumizturīga kabeļa gala, ligzdu.
Automašīnu un lidmašīnu: dzinēja daļas degvielas padeves sistēmas, reaktīvo dzinēju komponenti, kompresori un ģeneratoru daļas, skrūvju, spline locītavu un elektronisko sakaru ierīces, sūkņi un sūkņu pārsega, virzuļa gredzeni, Zobrati, asmeņi, gultņi, paturot turētāju un starplikas utt., var samazināt komponentu svaru, bet arī pagarināt dzīvi.
Analīze un medicīnas iekārtas: vārsti, vārstu ligzdas, armatūra un savienotāji.
Rūpniecības mašīnas: piemēram, augstā temperatūrā motors, sūkņi un kompresori ir pašeļļojoši gultņi, bukses, vārpstas odere, izolācija, hermētiķi gredzeni, virzuļa gredzenu, Zobrati, kompresora asmeņi un virzuļa mašīnas, iekārtas plīvuriem, vilces Mazgātāji utt.
Darba aprīkojums: karstumizturīga daļas ātrgaitas kopētāji un lāzerprinteri, papīra atdalīšanas raust, roller ass uzgaļi, siltuma pārnesumu, rotējošā paliktņa un disku uzmavas.