Mājas > Citās valodās > Saturs

Troleikss no PTFE de haute qualité

Sep 03, 2018

R: PTFE lafejs ar augstvērtīgu un kopīgu platformu un kopīgu infor māciju V un segmentam ar pistonu, un savienots ar veltni ille, utt., Mécaniquement tournés vai découpés dans un tig de téflon, un tuyau ou une plāksne. Bonnes caractéristiques stāsta que la conduction. Atrodas zemas kvalitātes poliestera šķīdums, kas sastāv no 0 līdz 14 (pēc alkaksu fonda un fluorescējošas temperatūras un haute pression). Iegādājoties preci no 100 ° C līdz 100 ° C, laiks ir 10 mpa.

Deux: PTFE deva augstāko kvalitāti, pateicoties kopīgam savienojumam, kas iegūts no cauruļvada caurulītes un pārklāts ar plastmasas plēvēm no PTFE. Pielāgota sviestmaize PTFE (kupeja veids), kas izgatavota no poli 4 de haute qualité. Fluorescences fluorescējošā viela, kas tiek izmantota, lai atdalītu PTFE plastmasas materiālus, ir izgatavota no plastmasas un plastmasas. Lieliski piemērota korozijai un neitrālajai ėlastiskai kompresijai. Lielākai izmantošanai izmanto ūdens strūklu, cieto, oksidējošo, hloru un milimetru, kas nav piesārņotāji. Iegūstiet ģeogrāfisko attieksmi pret vīriešiem un sievietēm.

Trois: PTFE depozīts ir augstvērtīgs un kvalitatīvs poliestera sveķu, preses un frittée par un moule konstitūcijam, kas nodrošina izcilu korozijas nodrošinājumu, nepārtrauktu autolubilitāti un neprofesionālu bloquante. Meulage, résistance à la pression, faible koeficientu de frottement un autres caractéristiques.