Mājas > Citās valodās > Saturs

PTFE cepure, elektriskā izolācija, tīrīšana

Sep 26, 2018

Teflona var būt elastīgs un komprimierburs ar gumiju un neitrālu, kā arī mazuļu vai zaļo pārklājumu. Atrodiet, ka 3 mēnešu laikā jūs saņemsit 3 miljonus eiro, un jūs saņemsiet 20 miljonu MPu par katru dienu, ja jums ir kādi jautājumi. Piemērota politetrafluoretilēns PTFE, kas tiek izmantots kā alumīnija dioksīds, vai arī tā flakona materiāls, kas satur 3,5 MPa šķīdumu. Die Bauform für die statische Abdichtung ist Abbildung 6 dargestellt.

Politetrafluoretilēna cepure ar elektrisko izolāciju. Sein spezifischer elektrischer Widerstand ist extrem hoch und sein dielektrischer Verlust ist sehr gering.Da PTFE ir adsorbējams un mitrs, absorbējošs ūdens saturs var būt lielāks par 100% relatīvā jauda un 100% relatīvais daudzums. . Diese Eigenschaft und seine Anti-Lichtbogeneigenschaften mache PTFE PTFE apšuvums geeignet for eine Vielzahl von Anwendungen, die ein Isolierung erfordern.

Die chemischen Eigenschaften von PTFE PTFE sind sehr stabil, bija jedem anderen flexiblen Kunststoff überlegen ist. Es reagiert nicht mit allen bekannten Säuren und Basen, einschließlich der drei starken Säuren und Fluorwasserstoffsäure. Politetrafluoretilēns PTFE var saturēt daudzus savienojumus, kas ir izgatavoti no līmjavas, kas ir izgatavotas no alumīnija sakausējuma. Politetrafluoretilēns PTFE ir paredzēts lietošanai un lietošanai gāzei. Gāzu izplūdes gāze, kas iegūta no mitruma temperatūras 400 ° C temperatūrā. Piemēram, poliesterfluoretilēns PTFE polimēru saturs ir atkarīgs no tā, vai tas ir iespējams, izmantojot metodi. Pludmale ir lielāka par Kleberas klementu.