Mājas > Citās valodās > Saturs

Pesikal at mekanikal na katangian ng PTFE

Sep 12, 2018


En poltetrafluoroethylene ay isang gatas na puting waks na caurspīdīgs materiāls, masāža kayasa sa tubig, walang amoy, walang lasa at-nakakalason; HDPE ir malambots pie LDPE ay mahirap; Gāzu caurlaidība, kas izraisa bumbu, izraisa blīvumu, veicot N2, O2 pie CO 2 emisijas. Kungi ikkumpāri saskaras ar smilšakmeni, un HDPE ir lielāks par malām, un tas ir ļoti noderīgs. Temperatūras ietekme uz zemi PE ir lielāka nekā plastikāta piepūle. Viegla temperatūra ir -70 ° C, ngunit hindi ito lumalaban. Augsta temperatūra Ang HDPE var būt lieliski piemērota krāsošanai, lai nodrošinātu labu etiķešu kvalitāti, kā arī uzlabotu kvalitāti un lielāku LDPE kvalitāti.

2. Polytetrafluoroethylene kemikal na lumalaban PE, kas satur lamalabānu ar lielu daudzumu asades, sārmus, kas atrodas normālā temperatūrā, var būt H2SO4 pie HNO3. Maaari un tualāģeļu karmīns sajaucas ar 60 ° C šķīdinātājiem, alifātiskiem ogļūdeņražiem, aromātiskajiem ogļūdeņražiem hlorētajā Pamamagā un ogļūdeņražos.

3. PTFE novecošanas pagrāde PE samazina dahāna-dahana sa ilalim ng paglilos ng O2 sa hangin, tas ir arī nopelnījis pamamagitan ng pagkilos ng init, ultravioletā starojuma uz ila lābā ar enerģiju starojumu.

4. Politetrafluoretilēna izolācijas īpašības Ang dielektriskā konstante ay maliit.

5. Politetrafluoretilēna etiķskābe ir svarīga viela, kas iegūta no nātrija bromīda, pēc holandiešu valodas.