Poliimīds sveķu kompozītu 15 % molibdēna disulfīda

Preces nosaukums: Poliimīds sveķu kompozītu 15 % molibdēna disulfīda Preces Nr.: SolverPI-Composite 15M

Produkta detaļas

Preces nosaukums: Poliimīds sveķu kompozītu 15 % molibdēna disulfīda

Preces Nr.: SolverPIkompozītu 15M

6001 SolverPI sveķu var ued lidmašīnas, aviācijas, automobiļu, biroja iekārtas, elektriskās un electriconic iekārtas, sciencific instruments, rūpniecības mašīnas, ražošanas iekārtas un tā tālāk. Poliimīds piemērots pieteikuma apkārtni, kas var būt temperatūras pretojoties, starojuma, dimensiju stabilitāte, deformācijas bez lūzums, piemēram, seeling gredzenu, vilces mazgātājs, bīdāmās gultnis, vakuuma sūkņu Vāne, pretvārsta ligzdu, zvejas rīku un tā tālāk.

Pure SolverPIsveķu 6001

100 % tīra Poliimīds sveķu var būt pelējuma presēšanas, injekcijas Cilnis, ekstrūzijas Cilnis. 100 % tīra Poliimīds sveķi ir izcilas priekšrocības Poliimīds sērijā, piemēram, augstākais mehāniskajām īpašībām, labāko elektrisko un siltuma izolācijas īpašības, augstu tempeature valkāt resist(high PV value) lielisks dimensiju stabilitāte.


Galvenokārt tiek izmantoti produkti: vide, kuriem ir augstas prasības, mehāniskās īpašības, tīrība, inslation, siltuma inslation, berzes koeficientu. Tipisks pieteikumos iekļauj vavle sēdeklis, siltumizolācijas segumu, plazmas metināšanas pistoli, turbīnu gredzenu, laika pārnesumu spriegotājierīci, paturot vasalis, printera papīra iz ņemdams aizturis, pārtraukums bloks, uzrādi lokatoru un tā tālāk.


Ar molibdēna disulfīda kompozītu SolverPIsveķu 6001

Saaudzēti SolverPI sveķu 6001 produkts ir saspiešanas formēšanu, veidojas ar 15 % molibdēna disulfīda ieskaitīt Poliimīds sveķu, kas ir lielisks nodilumu izturīga pret īpašumu un plombēšanu preperty augsta vakuuma vidē.


Produkts ir galvenokārt izmanto super vakuuma un durklis. Šo kompozītu materiālu veiksmīgi piemērot tūkstošiem centrbēdzes sūknis, kuru galvenokārt izmanto naftas refinery、chemical factory、power staciju un citu šķidrumu apstrādes iekārtas. Šis produkts tiek izmantots kā choma pump、throat bushings、axletree gultņu, kas var aizstāt metal、graphite、silicon karbīda un citi kompozītu materiāli ievērojami efficiency、reliability un darbojas sūkņa veiktspējas uzlabošanai.


Raksturīga produktam var efektīvi samazina iespējamību iestrēdzis, kad sūknis darbojas un zemāku mutes gredzenu plaisa vairāk nekā 50 %.


Lietojumprogrammas un envirnments:refinery、boiler feedwater、centrifugal pump、shield pump、submerged pump、magnetic disku plant、sulphuric skābes pump、chemical mēslojuma augu un tā tālāk.

Pārraides vidēja: zema blīvuma olefin、The gāzu un šķidrumu piesātinājuma medium、strong corrosive、high un zemas temperatūras.

Var atrisināt tādas problēmas kā sekot: īss lifetime、air muddy、great vibration、bearing seizure、inefficient、poor lubricity、a mazu daļiņu skaita.

Šis produkts var piemērot šāda veida sūknis:

(1) Centrbēdzes sūknis: mute ring、sliding gultņu

(2) Zemūdens sūknis: Intermediate bushing

(3) Vairogs sūknis: bīdāmās stāju, atrisināt problēmu saistībā ar piespiedu eļļošana

(4) Magnētisko disku sūknis: bīdāmās gultņu un aizsargekrāniem, atrisināt problēmu saistībā ar piespiedu eļļošanu.


Izmeklēšana