Poliimīds sveķu kompozītu 15 % grafīta un 10 % PTFE

Preces nosaukums: Poliimīds sveķu kompozītu 15 % grafīta un 10 % PTFE. Preces Nr.: SolverPI Composite 15G10P. 6001 SolverPI sveķu var ued lidmašīnas, aviācijas, automobiļu, biroja iekārtas, elektriskās un electriconic iekārtas

Produkta detaļas

Preces nosaukums: Poliimīds sveķu kompozītu 15 % grafīta un 10 % PTFE

Preces Nr.: SolverPIkompozītu 15G10P

6001 SolverPI sveķu var ued lidmašīnas, aviācijas, automobiļu, biroja iekārtas, elektriskās un electriconic iekārtas, sciencific instruments, rūpniecības mašīnas, ražošanas iekārtas un tā tālāk. Poliimīds piemērots pieteikuma apkārtni, kas var būt temperatūras pretojoties, starojuma, dimensiju stabilitāte, deformācijas bez lūzums, piemēram, seeling gredzenu, vilces mazgātājs, bīdāmās gultnis, vakuuma sūkņu Vāne, pretvārsta ligzdu, zvejas rīku un tā tālāk.


Pure SolverPIsveķu 6001

100 % tīra Poliimīds sveķu var būt pelējuma presēšanas, injekcijas Cilnis, ekstrūzijas Cilnis. 100 % tīra Poliimīds sveķi ir izcilas priekšrocības Poliimīds sērijā, piemēram, augstākais mehāniskajām īpašībām, labāko elektrisko un siltuma izolācijas īpašības, augstu tempeature valkāt resist(high PV value) lielisks dimensiju stabilitāte.

Galvenokārt tiek izmantoti produkti: vide, kuriem ir augstas prasības, mehāniskās īpašības, tīrība, inslation, siltuma inslation, berzes koeficientu. Tipisks pieteikumos iekļauj vavle sēdeklis, siltumizolācijas segumu, plazmas metināšanas pistoli, turbīnu gredzenu, laika pārnesumu spriegotājierīci, paturot vasalis, printera papīra iz ņemdams aizturis, pārtraukums bloks, uzrādi lokatoru un tā tālāk.


Composite SolverPI - ar grafīta un PTFE sveķu 6001

Saaudzēti SolverPI sveķu 6001: produkts ir ar 15 % grafīta veidojas kompresijas liešanas un 10 % PTFE ieskaitīt viņš Poliimīds sveķu, kas ir ļoti zemu berzes koeficients piemērots, par augsts griešanās ātruma darba stāvoklī.

Produkts tiek izmantots galvenokārt virzuļa gredzenu rasējums zīmogu un plombu gredzenu, kas ir ļoti ticami pārklāšanu gāzes sakarā ar ļoti zemu berzes koeficients un labu trīsdimensiju stabilyit.Izmeklēšana